Bestuur

Functieverdeling bestuur per 1 Oktober 2018.

Edwin Dorrestijn
Voorzitter
  • Algemene zaken & overige zaken;
  • Sponsoring;
  • Veilig sportklimaat.
voorzitter@ready60.nl
Nancy Domburg
Secretaris
  • Wedstrijdseceratiaat;
  • Ledenadministratie;
  • Kleding;
  • Spelregelbewijs.
secretaris@ready60.nl
Rick Verlinden
Penningmeester
  • Financiën;
  • Arbitrage;
  • Toernooien
penningmeester@ready60.nl
Karin Selder
Bestuurslid
  • Ledenwerving & Ledenbehoud;
  • Vrijwilligers;
  • Activiteiten;
  • Korfbal-fit.
Marieke Laub
Bestuurslid
  • Onderhoud en accomodatie
  • Korfbal technische zaken
Wim Cox
Bestuurslid
  • Interne communicatie;
  • Relatiebeheer;
  • AVG.

Naast de personen in het bestuur zijn er coördinatoren die een bepaald hoofdstuk op zich nemen.
Coördinator Activiteiten: Hellen Derikx (activiteiten@ready60.nl)
Coördinator G-Team: Patty v.d. Bosch  (G-team@ready60.nl)
Coördinator Nieuwe leden: Vacant  (ledenwerving@ready60.nl / lwc@ready60.nl)
Coördinator Public Relationship: Vacant
Coördinator Technische Commissie: Marieke Laub (tc@ready60.nl)
Coördinator Website: Desiree Dorrestijn. (internet@ready60.nl)
Vertrouwenscontactpersonen : Jolanda Vos & Wiek Houwers (vcp@ready60.nl)

Indien er een email adres ontbreekt neem dan contact op met onze secretaris deze kan u verder helpen.